Carolyn Krekels - lijsttrekker cd&v Hoboken

Publicatiedatum

Tags

Hoboken

Auteur

Pieter De Cock

Deel dit artikel

Met trots stelt cd&v Carolyn Krekels (43) voor als de Hobokense lijsttrekker voor de districtsraadsverkiezingen. Carolyn was de voorbije legislatuur districtsschepen voor senioren, lokale economie, communicatie en marketing, toerisme en dierenwelzijn. Bevoegdheden waarvoor ze zich met hart en ziel heeft ingezet. “De voorbije jaar heb ik heel wat nieuwe initiatieven kunnen opstarten, ik zou ze de komende zes jaar graag mee helpen groeien. Het werk is nog niet af.”

 

Op 19-jarige leeftijd stond Carolyn Krekels voor de eerste keer op de districtslijst,. Sindsdien is ze niet meer weg geweest en in juni ondersteunde ze nog de Vlaamse lijst. Deze verkiezingen worden de vijfde campagne waarin Carolyn zich voor Hoboken smijt. “Mijn hart ligt in Hoboken. Het district is het niveau waar we het meest rechtstreeks voor Hobokenaars kunnen doen. De laatste zes jaar heb ik Hoboken op verschillende gebieden beter proberen maken. Ik heb me ingezet voor onze senioren, heb de Hallo Hoboken opgestart en ook het ondernemersforum. Je ziet rechtstreeks de impact van zo’n ingrepen, dat is heel fijn.”

Carolyn trekt dus strijdvaardig met haar ploeg naar 13 oktober. “De kieslijst van CD&V Hoboken bestaat uit 25 mensen met eigen ideeën maar een gedeeld enthousiasme. Iedereen mag bij ons zijn eigen mening hebben, als ze respect uiten voor elke andere Hobokenaar dan passen ze volledig in ons CD&V-verhaal.” 

Hoboken vertegenwoordigen

Carolyn staat bij de volgende verkiezingen ook op de stadslijst. “Als Hobokenaar vind ik het heel belangrijk dat de districten vertegenwoordigd zijn. Hoboken verdient meer respect, een respect dat we van het huidige stadsbestuur te weinig hebben gekregen. Op gebied van openbaar vervoer hebben ze ons in de kou laten staan, onze stadsloketwerking hebben ze helemaal afgebouwd en daarnaast verdient een district van bijna 42.000 inwoners een eigen bemand politiekantoor. Allemaal dingen die het leven in de stad onnodig moeilijk en onaangenaam maken. Het kan zoveel beter, want eigenlijk is Hoboken een ontzettende fijne plek om te wonen.”  

Antwerps cd&v lijsttrekker Pieter De Cock kan op deze manier ook verder op lokale bestuurservaring rekenen. “Voor ons vertrekt het politieke verhaal uit de districten. Dat is het bestuursniveau het dichtst bij de burger dat ook problemen effectief kan oplossen. Onze schepenen in de districten spelen een heel belangrijke rol in dat verhaal, maar brengen dat ook mee in ons stedelijk project. Daarom verdienen ze ook een mooie en zichtbare plek op de stedelijke lijst. Ik heb alle vertrouwen in Carolyn en haar Hobokense ploeg!

 

Nieuws

Lenteklaar: prachtig om zo veel verbinding in de stad te zien

Het voorjaar is officieel in het land, en dat was het afgelopen weekend in district Antwerpen duidelijker dan ooit. Met een recordaantal van 120 deelnemende straten was de actie ‘Lenteklaar’ een overdonderend succes. Namens cd&v trok districtsschepen Vincent Gysels de wijk in om de mouwen op te stropen en een innovatieve verwezenlijking voor te stellen: de zorgeloze regenton.

Eengemaakt ticket premetro: een stap vooruit, maar vragen blijven

De aankondiging van De Lijn dat abonnees tijdens de renovatiewerken aan de premetrotunnels gratis gebruik zullen kunnen maken van de trein tussen Antwerpen-Linkeroever en Antwerpen-Centraal, is goed nieuws. cd&v Antwerpen is tevreden dat er eindelijk stappen worden gezet om reizigers te ondersteunen tijdens deze ingrijpende en langdurige sluiting. Toch blijven de vragen over de reikwijdte van de maatregel pertinent — en die stellen we ook formeel aan de bevoegde schepen.

Tweede kans voor het Operaplein, cd&v vraagt een gedragen project

Antwerps schepen Ken Casier wil het Operaplein vergroenen. Cd&v Antwerpen verwelkomt die ambitie. Het Operaplein beroert al jaren de publieke opinie, waarbij het betonnen plein als gemiste kans wordt ervaren. Cd&v roept op om buurtbewoners, het district en middenveldorganisaties te betrekken. Want zo'n traject doe je niet alleen.